Historie společnosti PSP-GDS

Společnost PSP - GDS, s. r. o. vznikla v roce 1998 na základech Pražského stavebního podniku, a.s., stavební firmy s téměř 50ti letou tradicí. Vedoucí pracovníci, technici i kmenoví zaměstnanci se pod hlavičkou PSP a.s. podíleli na desítkách realizovaných staveb.

Historické objekty a areály, zejména Pražský hrad, Trojský zámek, klášter svaté Anežky, Karolinum, dům U kamenného zvonu, renesanční letohrádek Belveder či reprezentační Lichtenštejnský palác pro Úřad vlády a palác Smiřických pro Parlament, patří mezi obecně nejznámější a také nejvýznamnější, na kterých se naši současní pracovníci podíleli.

Stavební společnost PSP-GDS,s.r.o. je partnerem a konkurentem v oblasti rekonstrukcí a modernizací objektů občanského charakteru, jakými jsou například obytné soubory, hotely, školy, bankovní objekty.
Kooperací se stálými a prověřenými subdodavateli v profesích PSV je společnost schopna provádět stavby formou generálního dodavatele tj. "na klíč".

PSP-GDS s.r.o. se již může chlubit svou účastí na těchto referenčních stavbách: rekonstrukce Toskánského paláce pro MZV ČR, Novoměstské radnice, Týnské školy a Týnského chrámu, Topičova domu na Národní třídě, Výstavního sálu a Tereziánského křídla Pražského hradu, sanaci a dostavbu domu U Zlaté lodě, objekty historického areálu Ungelt na Starém Městě, kostely Šimona a Judy, sv. Ignáce, sv. Cyrila a Metoděje.

Společnost PSP-GDS, s.r.o. dokončila, jako generální dodavatel, akce např. pro Policii ČR (uživatel) objekty "Sokolská 36 a 38" a pro Hradní stráž, Loretánská 4, Praha 1, rekonstrukci kotelny, ÚT, kuchyně a sociálních zařízení.

Od začátku své působnosti společnost provedla již řadu samostatných akcí: Rekonstrukce bytového domu Divadelní 22, rekonstrukce budov F a C v areálu Poděbradská 55, rekonstrukce interiérů budovy Komise pro cenné papíry Washingtonova 7, půdní vestavba 5-ti nadstandardních bytů v Žitomírské 22, oprava fasády domu Karlovo nám. 18, Praha 2, statická část rekonstrukce na objektech domů Záhřebská 23 a 25 a včetně fasády objektu Londýnská 41, Praha 2, oprava fasád a střech objektů Karlovo nám. 18, policie ČR Vlašská 3, rekonstrukci oplocení Havlíčkových sadů v Praze 2, opravu fasády zámku Mirošov, opravu fasády budovy Sokola Libeň, stavbu RD v Nebušicích a Dobřichovicích a další.

Sídlo společnosti, včetně technické přípravy staveb, je v Office Park Hloubětín, Poděbradská 55/88, Praha 9 - Hloubětín, PSČ 198 00. Technické zázemí máme ve výrobním areálu Beroun, ul. Pražská.

Cílem společnosti je zabezpečení požadavků na kvalitu, garance, ale i ekonomiku realizovaného stavebního díla. Na všechny práce obsažené v našich nabídkách, můžeme zadavateli poskytnout uspokojivé reference a záruky na plnění termínů a kvality díla, vč. atestů a certifikátů použitých výrobků.